utorrent להורדה

utorrent להורדה חינם

התוכנה מיועדת לשיתוף קבצים, המשתמשת בפרוטוקול שיתוף הקבצים הפופולארי  Bittorrent. יתרונות פרוטוקול זה כוללים בין השאר שימוש מינימלי במשאבי המחשב, ותכונת הורדת קבצים ללא פגיעה במהירות ההורדה של המשתמשים האחרים.

שימוש בתוכנת utorrent

ניתן להשתמש בתוכנת µTorrent מכל מחשב באמצעות שליטה מרחוק. חברת Bittorrent משחררת גרסאות חינמיות של תוכנת השיתוף, וגרסאות מתקדמות בתשלום. גרסאות התוכנה שומרות על תכונות שימוש מזערי במשאבי המחשב ומהירות הורדה. גרסאות בתשלום של התוכנה כוללות תכונות כגון עם אנטי וירוס, והמרת קבצי נגינה במכשירים שונים. גרסת control מאפשרת ניהול חיפוש וטורנטים. גרסת µTorrent לאנדרואיד כוללת אפשרויות הורדה וניהול של טורנטים, הרשמה להזנות RSS ונגן מדיה.

תוכנת µTorrent זמינה לשימוש בסביבת windows, mac,  ו linux .

 µTorrent אינה תוכנת p2p אלא תוכנה שמשתמשת בשרת. את הקבצים של BitTorrent בעלי הסיומת torrent ניתן לחפש באמצעות מנועי חיפוש. כאשר משתמש, הנקרא 'עמית' מחפש קובץ torrent, הוא למעשה מפנה את התוכנה לשרת, שמחפש ומוריד את הקובץ ממשתמשים אחרים בו זמנית, ומעביר את כל חלקי הקובץ למשתמש. על ידי כך מתאפשרת שליחה של קבצים גדולים במהירות גבוהה.

חברת Bittorrent מעודדת מפתחים להעלות רעיונות לייעול התוכנה, אך µTorrent אינה תוכנת קוד פתוח. זו תוכנה שימושית להורדה והפצה של קבצים גדולים במהירות ותוך ניצול שטח קטן של המחשב. כחלק משיתוף הקבצים, ניתן לקבל המלצות והערות של עמיתים על הקבצים המשותפים.

בהורדת התכנה הינך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
utorrent להורדה, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *