ccleaner להורדה

ccleaner להורדה – תוכנה לניקוי המחשב

ccleaner היא תוכנה פופולרית מאוד לניקוי מחשבים ביתיים ומחשבי רשתות.

ccleaner מאפשרת הגדלת מקום אחסון ושיפור המהירות של מחשבים על ידי פינוי יישומי אינטרנט מדפדפנים כגון internet explorer, firefox, google chrome, safari, תיקון מסד הנתונים וניקוי של windows מתוכנות וקבצים ישנים, קוקיס, היסטורית הורדות, קבצים זמניים, קליפבורד , ועוד. התוכנה מאפשרת הפעלה טובה יותר של המחשבים תוך פתרון בעיות קיימות ושמירת הפרטיות. החברה ממליצה להשתמש בתוכנה באופן קבוע לשיפור יעילות ומהירות המחשבים.

השימוש בתוכנה הוא פשוט וקל, ומבוצע על ידי בחירה ולחיצה באמצעות הסמן. התוכנה סורקת את הקטגוריה המבוקשת, מבצעת סריקה, ומציגה את התוצאות, על מנת לאפשר למשתמש לבחור אם לבצע פעולת מחיקה. ניתן לקבוע את אופן השימוש בתוכנה, ולהתאים באופן אישי את פעולות הסריקה והניקוי.

מומלץ מאוד להשתמש גם בתוכנת אנטי וירוס להגנה על המחשב!

החברה המפתחת משחררת גרסאות עסקיות ומקצועיות של תוכנת ccleaner המיועדות לניקוי מחשבים ברשתות.  מהדורות הגרסה האחרונה למשתמשים פרטיים 3.23.1823 ccleaner  ניתנת להורדה חינמית, ללא תמיכה. הגרסה משודרגת לתיקון של באגים קטנים, שדרוג ניקוי גוגל כרום, תמיכה לפיירפוקס 16 ולהתאמה ל window 8.

התוכנה פותחה על ידי חברת piriform האנגלית, וניתנת להורדה חינמית ללא תמיכה, ולהורדה מלאה בתשלום. התוכנה פועלת בסביבת windows 7, 8, XP, vista, ומיועדת לשימוש במחשבי PC. לתוכנה גרסאות מעודכנות המיועדות לשימוש עסקי ולשימוש ברשת של משתתפים מרובים, וגרסאות המיועדות למחשבי MAC.

בהורדת התכנה הינך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
ccleaner להורדה, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

קישור מקוצר:

One Response to ccleaner להורדה

  1. באמת תוכנה טובה

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *