adobe reader להורדה

adobe reader להורדה חינם

adobe reader היא תוכנה חינמית מבית אדובי, המשמשת לקריאה של קבצי PDF, קבצים הבנויים באופן שאינו מאפשר שינוי או עריכה. הדבר נועד להבטיח שהקבצים ישמרו על התוכן המקורי, תכונה הכרחית במסמכים עסקיים ובטפסים רשמיים.

תוכנת אדובי reader קלה מאוד לשימוש ולא מחייבת את המשתמש לפעולות מיוחדות. לאחר הורדת התוכנה למחשב מתווספת פונקציית הקריאה של קבצי PDF וניתן להשתמש בקבצים. תכונות adobe reader כוללות אפשרויות פתיחה קריאה והדפסה בלבד. לא ניתן לבצע שינויים בקבצים, אך קיימת אפשרות להוסיף הערות. adobe reader ניתן להורדה למכשירי android לקריאת קבצי PDF , הדפסה, שיתוף ושליחת הקבצים במייל באופן נוח וקל.

לצורך יצירת קבצי PDF  יש צורך להמיר אותם. להמרת קובץ ל  PDF מקובץ WORD , לדוגמה, נדרש שימוש בתוכנת acrobat של אדובי, אותה ניתן לרכוש או להוריד. בכדי לקרוא את קבצי ה PDF נדרשת בתוכנת reader. אדובי reader הוא תוכנת הקריאה הבלעדית כמעט לקריאת קבצים אלה.

לאחרונה שוחררה גרסת adobe reader XI המכילה תכונות רבות משודרגות ותכונות חדשות לתוכנה זו. בין התכונות של הגרסה החדשה אפשרויות נוספות של הערות וסימונים על המסמך, מילוי ישיר של טפסי PDF, חתימה אלקטרונית, ושדרוג אבטחת המסמכים. בגרסה החדשה של adobe reader קיימת האפשרות להתחבר לשירותים המקוונים של  adobe על מנת לבצע פעולות כגון המרת מסמכי PDF למסמכי office.

בהורדת התכנה הינך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
adobe reader להורדה, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

קישור מקוצר:

One Response to adobe reader להורדה

  1. מדהים…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *