מסנג'ר להורדה – messenger

מסנג'ר להורדה חינם

מסנג'ר הוא שירות מסרים מידיים חינמי פופולארי מבית מייקרוסופט. ניתן להתחבר לשירות מכל דפדפן אינטרנט, לאחר רישום לשירות וקבלת  ID אישי.

למסנג'ר תכונות ההופכות אותו לשירות פופולארי על משתמשים, כגון הנגישות לשירות מכל מכשיר הקשור לרשת האינטרנט. שירות המסרים כולל שיתוף קבצים, העלאת תמונות וסרטונים, ויצירת רשימות אנשי קשר. ניתן להתחבר לצ'אטים ולשתף קבצים ותמונות עם חברים ברשתות חברתיות כגון facebook ו linkedin, לקבל עדכונים מחברים ברשתות חברתיות, ולשוחח עם חברים בפייסבוק, שאינם מחוברים למסנג'ר.

הפעלת Windows live messenger היא פשוטה, ומתבצעת באמצעות לחיצה על כפתור או גרירה באמצעות עכבר. ברוב השימושים במסנג'ר אין צורך בתשלום או בציוד מיוחד. יחד עם זאת, לשיחות וידאו צ'אט באיכות טובה יש צורך במצלמות אינטרנט באיכות HD, ברמקולים או אוזניות ובגישה לאינטרנט במהירות גבוהה. התחברות ממכשירים ניידים היא פשוטה וקלה, אולם בפונקציות מסוימות ניתן  להשתמש רק בהתאם לכפוף לתכונות המכשיר וחיבורי ה WI-FI.

 

תוכנה פשוטה וקלה להפעלה

זוהי תוכנה קלה ופשוטה ומאוד נוחה. הפעלת תכונות השירות נעשית באמצעות לחיצה על כפתורים או גרירה באמצעות עכבר. לדוגמה, ניתן לצפות בסרטי וידאו עם חברים תוך שיחה בצ'אט, על ידי בחירה בסרטון וידאו מקוון ולחיצה על כפתורי 'שיתוף' ו'הוסף לשיחה'. למסנג'ר תכונות נרחבות נוספות, כולל הגדרות פרטיות ברמות שונות, קבלת עדכונים והזנות מרשתות חברתיות, וניהול שיחות באמצעות Hotmail. ניתן להוריד את התוכנה בגרסה עברית.

בהורדת התכנה הינך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (11 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 7 votes)
מסנג'ר להורדה - messenger, 3.5 out of 5 based on 11 ratings

קישור מקוצר:

One Response to מסנג'ר להורדה – messenger

  1. יופי

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *