חידושים והיתרונות של פלייסטיישן 4

עולם משחקי המחשב אינו נח לרגע וכל הזמן אנו שומעים על חידושים והמצאות מדהימות בתחום, בין אם מדובר במשחקים חדשים ומסעירים, ובין אם מדובר בקונסולות מתקדמות יותר שמאפשרות למפתחי המשחקים להיות יותר ויותר נועזים, על מנת להביא לכם משחקים מהנים ומאתגרים יותר. חברת סוני שהשיקה את קונסולת המשחקים הראשונה של פלייסטיישן ממשיכה להפתיע כל הזמן עם מוצרים חדשים ומתקדמים יותר ולאחרונה השיקה את playstation 4 – קונסולת המשחקים האחרונה שלה.סוני פלייסטיישן 4

כל החידושים והיתרונות של פלייסטיישן 4

playstation 4 כבר כאן וזה אומר שאתם יכולים ליהנות מקונסולת משחקים משוכללת ומתקדמת יותר מאחיותיה הבוגרות. פלייסטיישן 4 נולדה מתוך פלייסטיישן 3 שהיתה ללא ספק אחת המוצלחות של סוני מאז החלה לייצר קונסולות משחקים. הדגם החדש מגיע עם תוספות שונות שמאפשרות הנאה גדולה יותר ומגוון משחקים רחב יותר.

היתרונות העיקריים של playstation 4 הם:

  • ·         מעבד גרפי חזק יותר מאשר בדגמים הקודמים
  • ·         זיכרון גדול במיוחד עם 8 GB
  • ·         כוננים חזקים יותר מאשר בדגמים הקודמים
  • ·         הקונסולה קוראת את רוב המשחקים של דור הקונסולות הקודם
  • ·         חיבור חוטי או אלחוטי
  • ·         אפשרות לתמיכה במשחקי רשת
  • ·         שימוש במספר של שלטים אלחוטיים בו זמנית

כל החידושים והתכונות הללו הופכים את פלייסטיישן 4 לקונסולת המשחקים המתקדמת ביותר כיום בעולם המאפשרת חווית משחק מרעננת וחדשה לכל מי שרוכש את המכשיר. כמו בכל הקונסולות הקודמות של פלייסטיישן גם זו מאפשרת משחקי מחשב מסוגים שונים, משחקי ספורט ומלחמה, משחקי מוסיקה, סימולטורים של מכוניות מרוץ וכדומה.

פלייסטיישן 4 היא ללא ספק הקונסולה המתקדמת ביותר כיום, והיא ניתנת לרכישה בחנויות משחקי המחשב השונות ברחבי הארץ בטווחי מחירים סבירים ביותר ועם אחריות מלאה.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *