כמה טיפים לבחירת מעבדת תיקון אייפון

אנו באתר הורדתתוכנות.co.il החלטנו להציע לכם גם מדריכים וטיפים בתחומים טכנולוגיים כאלו ואחרים. המדריך הזה הוא מדריך חיפושים – כאשר אנו עומדים אל מול שוקת שבורה, או יותר נכון – מסך אייפון שבור…מה אנו יכולים / צריכים לעשות, האם יש דברים ספציפיים שכדאי לשים אליהם לב, האם כדאי / לא כדאי לחתום על ביטוח תיקונים ועוד, המדריך הזה, אנו מקווים, ייתן לכם תשובות על כל השאלות.

האייפון דורש תיקון!

מעבדה לתיקון אייפון
נפל האייפון למים, נשבר המסך אייפון, פתאום אין קליטה או לא משנה  מה, הגעתם למסקנה הכואבת כי אתם צריכים לקחת את האייפון לתיקון, ועדיף למעבדה מקצועית. אך מאיפה מתחילים בעצם?
אין ממליצים, מה לעשות בעצם?
אין ממליצים, החברים שלנו שומרים על הסלולרי שלהם כמו על הילדים שלהם, מה עושים? אינטרנט. תתחילו בשאילתות כלליות כמו "תיקון אייפון" או "מעבדה לתיקון אייפון", ותמשיכו בשאילתות כלליות כמו "תיקון מסך אייפון" וכן הלאה.
מתוך אלפי המעבדות שתמצאו באינטרנט, נסו לסנן על ידי בדיקת ההמלצות של אותן המעבדות, התחייבויות של המעבדות (התחייבות לאחריות וכן הלאה). נסו להגיע לכ 5 מעבדות מתאימות לכם, אתם יכולים להוסיף לסינון כמובן את אזור מגוריכם, אך לא קריטי מאחר והמון מעבדות מציעות שינוע של המכשיר עד לבית שלכם ומהבית שלכם.

מה לשאול כאשר מתקשרים?

התקשרתם למעבדה לתיקון אייפון, אתם צריכים לשאול את השאלות הנכונות ולהקשיב לתשובות:

 

  • האם יש ביטוח לתיקון עצמו? מה תקופת הביטוח? (המינימום- 3 חודשים!)
  • האם אפשר להתקשר לממליצים?
  • האם החלפים מקוריים של אפל? – זוהי שאלה מכשילה, אם הנציג יענה לכם תשובה חיובית, הרי הוא משקר – שכן, אפל לא מוכרים חלפים מקוריים, כל החלפים ממילא מיוצרים בסין. כך שאם אותו הנציג ענה לכם שהחלפים כולם מבית היוצר של אפל, תגידו לו תודה, ותנתקו
  • האם אותה החברה קיימת באופן פיזי? או שמדובר על דירת מסתור שם אותה ה"מעבדה" מתפקדת.
  • האם המעבדה מציעה באופן כללי מחירון ברור ונהיר של כל סוגי התיקונים? במידה ולא, יכול מאוד להיות ש"תקעו לכם מחיר"

שימו לב- תיקון אייפון, תיקון מסך אייפון (שהוא התיקון הפופלארי ביותר כמובן) ובאופן כללי, תיקוני סמארטפונים הם לא תיקונים מורכבים, אתם יכולים לעשות בעצמכם בבית עם מדריך טוב בYouTube. ובכל זאת, חשוב מאוד לעבוד עם חברה מקצועית לתיקוני אייפון שיתנו גם אחריות על התיקון.
בהצלחה!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *