ייעוץ רישוי אורקל לעסקים

אם אתם מתכננים לעשות תהליך קונסולידציה ביניכם לבין עסק אחר, או בהקשר לשרתים שיש לכם בעסק, כדאי לשדרג את בסיס הנתונים שלכם עם תוכנת אורקל המקצועית. ייעוץ רישוי אורקל יעזור לכם להטמיע את התוכנה ולהשתמש בה בצורה הנכונה.

בתקופה של נסיגה כלכלית כמו זו שאפשר לראות בשנים האחרונות, הרבה עסקים נכשלים ונסגרים בגלל שאין להם את הכוח להתחרות בעסקים וותיקים וגדולים יותר. במצב כזה, תהליך קונסולידציה הפך להיות יותר ויותר נפוץ ומבוקש, מכיוון שמיזוג של כמה חברות קטנות ביחד לכדי בנייה של חברה אחת גדולה, עוזר לכולן לצבור כוח רב כגוף עסקי אחד.

בתהליך קונסולידציהיש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, כאשר הדבר הבסיסי ביותר הוא יצירת מסד נתונים חדש שבו יופיעו הנתונים של כל אחת מהחברות. כל זמן שבו החברות הקטנות עבדו באופן עצמאי לפני המיזוג, כל אחת מהן צברה מאגר נתונים בהיקף כזה או אחר, שכולל רשימת לקוחות ורשימת דיוור, נתוני מכירות ורווחים תקופתיים, הוצאות של החברה וכן הלאה. כחלק מתהליך המיזוג, החברות צריכות לאגד את כל הנתונים האלו וליצור מסד נתונים אחד שיהיה זמין ונגיש לכולן, בין אם הן עומדות לעבוד תחת קורת גג אחת ובין אם הן יעבדו ממקומות אחרים.

בנוסף, על מנת שמסד הנתונים תמיד יהיה עדכני, שלם ומדויק, וכדי למנוע כפילויות כלשהן, חשוב שלכל עובד בחברה הממוזגת תהיה גישה לשינויים בנתונים, במידה ובוצעו. לשם כך, הנתונים צריכים להימצא במקום שאליו תהיה גישה לכל מי שרשאי לראות אותם, להשתמש בהם ולעדכן אותם.

אורקל – ניהול בסיס נתונים

חברת אורקל פיתחה תוכנה הנושאת את שמה והיא מיועדת לניהול בסיסי נתונים בצורה טבלאית. החברה מייצרת ומשווקת את מערכת הניהול למגוון פלטפורמות מחשוב, כך שכל עסק יכול למצוא את מה שמתאים לו.

תוכנות שכאלה כרוכות בתשלום, ומי שמשתמש בהן מבלי שרכש אותן למעשה מבצע הפרה של זכויות המפתחים. כאשר מדובר בחברה עסקית שפועלת ללא ייעוץ רישוי אורקל המצב נעשה מורכב יותר, והחברה עלולה לספוג קנסות גבוהים מאוד בשל שימוש לא חוקי בתוכנה.

ייעוץ רישוי אורקל יכול למנוע הרבה הפסדים ומאפשר להשתמש במסד הנתונים החכם של אורקל בצורה הטובה ביותר, וכמובן גם באופן חוקי.

בסיסי נתונים על גבי רשת אחת

כדי שיהיה קל לכל עובדי החברה שנוצרה לאחר המיזוג לגשת אל מסד הנתונים ולעדכן או לשנות את הנתונים לפי צורך, אפשר לשים את כל הנתונים על גבי רשת אחת שאליה אפשר יהיה להתחבר מכל מקום ובכל זמן. בצורה הזו, יש נגישות קלה ומהירה לנתונים בלי קשר למיקום הפיזי של גורם כזה או אחר השייך לחברה. אין צורך לשלוח את הנתונים לאחר שינוי שלהם, מכיוון שהם מגובים על הרשת.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *