התוכנות המומלצות לסריקת תמונות

כבר ממזמן שהמחשב הפך להיות אלבום התמונות שלנו. אצל רובינו מדובר באלבום הראשי, ואצל חלקינו המשני. תמיד מומלץ לשמור כל תמונה גם על המחשב בגלל מגוון רחב של יתרונות. אז אם אתם מחפשים תוכנות שונות לסריקה, הנה כמה תוכנות מומלצות במיוחד שבאפשרותן תוכלו לבצע סריקת תמונות למחשב.

התוכנות המומלצות לסריקת תמונות

  • Paperscan בדיוק כמו השם שלה, גם התוכנה עצמה היא תוכנה פשוטה מאוד ונוחה לשימוש. באמצעות ממשק פשוט וקל תוכלו לסרוק כל תמונה שתרצו היישר אל המחשב. יתרון נוסף מעולה של התוכנה היא שהיא חינמית, כך שאין צורך לרכוש אותה, ותוכלו להשתמש בה ללא הגבלה בחינם. את התוכנה ניתן למצוא ברחבי האינטרנט, חפשו באחד ממנועי החיפוש את שם התוכנה, הורידו, התקינו ופעלו לפי ההוראות.
  • Picasa 3אחת התוכנות היותר פופולאריות. מדובר בתוכנה רבת שימושים וביניהם כמובן גם האופציה לסרוק תמונה. אך מלבד אופציה זו, תהיה לכם אופציה לארגן את התמונות שלכם בקלות ולסדר אותן על פי קטגוריות, להעלות אותן אל האינטרנט, וכמובן לערוך אותן ולבצע תיקונים פשוטים לצבעים, לבהירות ולניגודיות, והכל באמצעות ממשק קל ופשוט. תוכנה מומלצת לכל משתמש, וגם היא ניתנת להורדה בחינם מהאינטרנט.
  • בעלי סמרטפון? Docscan  לבעלי הטלפונים החכמים שביניכם, קיימת אפליקציה פשוט מצוינת המקלה רבות על הסריקות שלנו. התוכנה יודעת לזהות מסמך או תמונה באמצעות צילום פשוט שלהם דרך התוכנה, ולהמיר אותם למסמך/תמונה סרוקים. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש את האפליקציה במספר שקלים בודדים, ובעזרת צילום פשוט של תמונה, היא תעבור לכם ישירות אל הטלפון החכם כמסמך סרוק. העברה של התמונה למחשב ניתן לעשות באמצעות אימייל או כבל USB.

היתרונות בסריקת תמונות למטרת אלבום ממוחשב

  • סדר וארגון – הסבירות שהאלבומים שלכם מסודרים על פי אירועים או תאריכים היא בצורה מסודרת היא לא גדולה. לעומת זאת במחשב הפעולה הזו פשוטה למדי. כל שעליכם לעשות הוא לסדר תיקיות לפי הנוחות שלכם, בין אם לפי תאריכים או אירועים, ובהם לאחסן את הסריקות. כעת כאשר תרצו לחפש תמונה מאירוע מסוים, זה יהיה פשוט וקל.
  • גיבוי – אם חס וחלילה אבדה לכם תמונה, תמיד היא תוכל להיות מגובית באמצעות המחשב.
  • גיבוי חיצוני – את התמונה תוכלו לגבות גם באינטרנט באמצעות גיבוי ענן, או לחלופין באמצעות הפייסבוק שלכם. כך שבמקרה ותיווצר תקלה במחשב, תוכלו להיות רגועים שהיא מגובה גם באמצעות האינטרנט.

עדיין אין לכם אלבום ממוחשב? זה הזמן שלכם לקחת יום בסוף השבוע ולהתחיל בסריקת תמונות

היתרונות באלבום ממוחשב הם רבים. לכן אם עדיין אין ברשותכם אחד, נצלו את אחד מימי הסוף שבוע בכדי לבצע סריקות לכל האלבומים שלכם, והמירו אותם לאלבומים ממוחשבים. גבו אותם על גבי שרתי ענן ברשת בכדי שיהיה לכם גיבוי נוסף מלבד המחשב.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *